DO STARTU ZOSTAŁO:

Russell Hobbs: partner zdrowego stylu życia

Russell Hobbs został oficjalnym partnerem Maraton Sztafet, podczas którego miłośnicy biegania mogli odwiedzić Strefę Marki w miasteczku biegaczy. 

 

Bieganie to nie tylko hobby, to styl życia 

Marka Russell Hobbs doskonale rozumie wyzwania, z jakimi zmagają się biegacze. W szeregach firmy jest wielu zapalonych sportowców, którzy zwracają uwagę na każdy aspekt swojego treningu, od odpowiedniego obuwia po skrupulatnie opracowany plan ćwiczeń. Jednocześnie, osiągnięcie celów sportowych, takich jak przygotowanie do maratonu, wymaga czasu i zaangażowania. Istotnym aspektem jest zbilansowana dieta, która staje się wyzwaniem szczególnie dla tych, którzy muszą pogodzić treningi z pracą i życiem prywatnym mówi Izabela Matulka, przedstawicielka marki Russell Hobbs. 

 

Właśnie dla takich osób została stworzona seria airfryerów Satisfry. To innowacyjne urządzenia umożliwiają szybkie i zdrowe gotowanie z minimalną ilością tłuszczu. Dzięki temu można przygotować pełnowartościowe posiłki w mgnieniu oka, oszczędzając cenny czas na treningi i regenerację. Zbilansowana dieta jest kluczowym elementem sportowych sukcesów. Jest szczególnie ważna dla osób dbających o linię i zdrowie.

Mniej kalorii przy zachowanej pełni smaku to idealne rozwiązanie dla biegaczy, którzy muszą dbać o dietę bogatą w wartości odżywcze, nie chcą jednak rezygnować z ulubionych potraw dodaje Matulka. 

 

 

Specjalna promocja i prezent dla biegaczy

Russell Hobbs przygotował specjalną promocję dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dietę. Z kodem BIEGANIE50 otrzymacie 50 zł zniżki w sklepie Mediaexpert.pl na zakup Multicookera Satisfry Air & Grill. 

 

Kod ważny jest do 26 maja 2024 r.  Dodatkowo, kupując wybrany model Satisfry, otrzymacie w prezencie niezawodny zestaw szwajcarskiej marki Victorinox, składający się z uniwersalnego noża i obieraczki do warzyw.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: satysfakcja-z-satisfry.pl/odbierz-gratis.

 

Niezależnie od tego, czy przygotowujecie się do kolejnego maratonu, czy dopiero zaczynacie sportową przygodę – Satisfry będzie Waszym niezawodnym towarzyszem w zdrowej diecie.