DO STARTU ZOSTAŁO:

Oto medale Maratonu Sztafet!

Zobaczcie, jakie medale otrzymacie na Maratonie Sztafet już 18 maja! Każdy biegacz, który ukończy swój odcinek biegu otrzyma medal. Sześć medali złożonych razem tworzy jedną całość – to symbol i znakomity motyw do pamiątkowych zdjęć 🙂 

Na mecie tego biegu znaczenie ma wysiłek każdego biegacza i biegaczki z drużyny! Sześć osób, jeden cel, dystans maratonu i rywalizacja drużynowa – Maraton Sztafet wynosi współpracę na nowy poziom.

 

Pamiątkowe medale

Każdy uczestnik otrzyma medal po ukończeniu swojego odcinka biegu. To symbol włożonego wysiłku i pamiątka z wydarzenia. Medale wszystkich uczestników drużyny tworzą spójną całość – tak samo, jak wyniki biegaczy sumują się do ostatecznego czasu każdej ekipy.

 

Coś więcej niż medal

Ten bieg to kapitalna okazja na integrację i umocnienie wzajemnych relacji. Sport i rywalizacja w pięknym parkowym otoczeniu to przepis na dobrą zabawę i zacieśnianie więzi w grupie. Właśnie takie wartości i zdarzenia, jak współpraca, wyrozumiałość, wspieranie się, motywacja czy świętowanie są cennym doświadczeniem, które można wynieść ze wspólnie spędzonej na sportowo soboty. Warto, aby z tej okazji skorzystali ci, którzy czują, że w ich grupach brakuje iskry współpracy lub bodźca, ale również ci, którzy o integrację dbają regularnie.

 

Kto powinien wystartować?

W zawodach wystartować mogą znajomi, współpracownicy, rodziny, członkowie ekip biegowych – każdy! Skład drużyny i to, co Was łączy to tylko jedna część Maratonu Sztafet.

W tym roku poza klasyfikacja generalną zespoły będą ścigać się między innymi w kategorii firm ubezpieczeniowych, banków, IT, FMCG, klubów i stowarzyszeń sportowych i NGO. Rywalizacja w obrębie branż i zawodów to dodatkowy smaczek dla biegaczy – sprawdzimy, które profesje są najbardziej rozbieganymi w Polsce! Tu liczy się duch zespołu – która branża okaże się najlepsza?

 

Zapisy trwają! 

Rejestracja na wydarzenie trwa – nie zwlekajcie z rejestracją! Na liście startowej jest już ponad 300 drużyn – zapiszcie się do wybranej tury zanim zabraknie miejsc. Spotykamy się na Kępie Potockiej już 18 maja!

 

Rejestracja odbywa się na stronie: rejestracja.maratonwarszawski.com

____________

Zawodnicy każdej drużyny, składającej się z 6 osób mają do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km.