DO STARTU ZOSTAŁO:

ZOSTAŃ SPONSOREM

„Maraton Sztafet” to największy bieg drużynowy w kraju, a także jedna z największych imprez tego typu w Europie. Drużynowy format imprezy potęguje pozytywne emocje towarzyszące rywalizacji. Krótkie dystanse i charakter „fun run’u” sprawiają, że na linii startu stają zarówno „ścigacze”, jak i setki drużyn, których celem jest wspólne pokonanie dystansu i dobra zabawa.

Całodzienne wydarzenie o piknikowej formule tworzy szerokie możliwości wykorzystania go jako platformy do działań reklamowych oraz dotarcia z Państwa ofertą do uczestników biegu, którymi głównie są drużyny firmowe Taka konstrukcja uczestników, partnerom biznesowym, daje możliwość dotarcia ze swoją ofertą B2B do reprezentantów firm wystawiających zespoły firmowe.

Współpraca z Fundacją „Maraton Warszawski” to możliwością skorzystania z ciekawego, niekonwencjonalnego i, co najważniejsze, skutecznego narzędzia marketingowego.

Podstawą naszej współpracy byłyby pakiety sponsorskie, w ramach których oferujemy:

  • Komunikację Państwa oferty w zasięgowych kanałach Fundacji „Maraton Warszawski” (social media 50 000 folowersów, baza newsletter-owa 120 000 kontaktów)
  • Możliwość realizacji stoiska promocyjnego
  • Możliwość ekspozycji materiałów branding-owych w tym flag reklamowych, balonów pneumatycznych czy innych nośników reklamowych.
  • Ekspozycję Państwa logo na kluczowych elementach infrastruktury biegu (bramy startu i mety, płotki) czy nośnikach wizerunkowych t.j. numery startowe i koszulki.

 

Osoby zainteresowane współpracą sponsorską zapraszamy do kontaktu:

Filip Karczmarczyk
filip.karczmarczyk@maratonwarszawski.com
tel. 600 912 626