DO STARTU ZOSTAŁO:

POZNAJ ORGANIZACJE DOBROCZYNNE

 

Wybierając charytatywną ścieżkę zapisów, możecie założyć zbiórkę na rzecz jednej z czterech organizacji dobroczynnych. Sami wybierzcie, komu chcecie pomóc. Przeczytajcie opisy czterech Fundacji, dla których możecie pobiec, przyjrzyjcie sie ich działalności i zdecydujcie kogo będziecie reprezentować na EKIDENIE!

 

Fundacja Rak`n`Roll. Wygraj Życie! Działa od października 2009 roku. Jej celem jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej w szerszej świadomości społecznej oraz poprawa jakości życia osób chorych na raka. Działalność Fundacji propaguje pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z chorobą.
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 1991 roku dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Chronimy dzieci przed krzywdzeniem i pomagamy tym, które doświadczyły przemocy, by znały swoje prawa, wierzyły w siebie i cieszyły się życiem.
Misją Fundacji DKMS jest znalezienie „bliźniaka genetycznego” dla każdego Pacjenta potrzebującego na całym świecie. Nieustannie działa, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku i uratowania komuś życia! Fundacja zarejestrowała już 1,8 mln potencjalnych Dawców szpiku, a 11 000 osób zostało Dawcami Faktycznymi.
Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!
Misja Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową jest sprawienie, aby każde dziecko chore na raka mogło wyzdrowieć. Dołącz do nas i pobiegnij w słusznej sprawie! Wesprzyj dzieci chore na raka swoją energią i zaangażowaniem, by z Twoją pomocą mogły wygrać swój wyścig o życie i zdrowie. One codziennie stają przed największym wyzwaniem – pokonać raka. Z Twoją pomocą będzie im raźniej. Dziękujemy #naratunekdzieciomzrakiem