DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

100 drużyn na liście startowej!

Już 100 drużyn zapisało się na EKIDEN – Maraton Sztafet! Bieg odbędzie się 20 maja w odświeżonej, jeszcze bardziej emocjonującej formule. Zapisy na największy drużynowy bieg sztafetowy w Polsce trwają! W zawodach wystartować mogą grupy znajomych, współpracowników, rodziny, członkowie ekip biegowych – każdy!

Na liście startowej biegu znajduje się już 100 drużyn – to znaczy, że już 600 osób podjęło wyzwanie i na Kępie Potockiej spróbuje rywalizacji drużynowej.

 

Maraton sztafet w nowej formule

Zawodnicy każdej drużyny składającej się z 6 osób będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik EKIDENU pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km.

W tym roku drużyny będą wyruszały na trasę w 20-minutowych odstępach, co znacznie bardziej wpłynie na dynamikę rozgrywek. Tabela liderów będzie zmieniać się do naprawdę ostatniej chwili, a wyniki będą prezentowane i aktualizowane na bieżąco.

Dla zawodników, którzy są fanami naprawdę szybkiego biegania, mamy zaproszenie specjalne. Tura dla “ścigaczy” to ostatnia tura zawodów – wystartujcie w niej, jeśli wiecie, że  stać Was na topowy wynik. Limit czasu, który musicie spełnić w tej turze to 3 godziny i 15 minut.

Integracja 

Ten bieg to kapitalna okazja na integrację i umocnienie relacji pomiędzy współpracownikami. Sport jest prostą i skuteczną metodą na wprowadzenie pracowników w zupełnie nowe otoczenie i zacieśnianie między nimi więzi. Pozwala na wyzwolenie nieodkrytych cech lub wzmocnienie takich, które przydadzą się w pracy. Rywalizacja drużynowa w EKIDENIE przynosi rezultat, za który odpowiedzialny jest cały zespół – liczy się wynik każdego z uczestników.

 

Skompletuj swój 6-osobowy team i stań do rywalizacji z drużynami firmowymi, grupami biegowymi, rodziną czy po prostu przyjaciółmi. Pokonajcie razem maraton już 20 maja na Kępie Potockiej w Warszawie! Nic nie wzbudza emocji bardziej niż rywalizacja drużynowa! Rejestracja trwa, czekamy na Was!