DO STARTU ZOSTAŁO:

Chcesz zgłosić drużyne firmową? Dowiedz się dlaczego warto to zrobić!

 

Już 14 maja w Parku Kępa Potocka na starcie XVI Ekidenu staną do rywalizacji drużyny, które wiedzą, że co sześciu biegaczy to nie jeden. Przekonaj się dlaczego warto zachęcić pracowników i współpracowników do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

1. Integracja i zdrowie!

 

Za nami dwa lata niesprzyjających warunków, które odbiły się na kondycji kondycji psychicznej i fizycznej pracowników i organiczonych możliwościach integracji. Zapraszamy do udziału w jedynej w swoim rodzaju biegu drużynowym, której tchnie w Wasz zespół nowego ducha!

 

2. Pokaż się i daj przykład!

 

Wasza drużyna może wystąpić pod brandem Waszej firmy. Pokaż się wśród innych firm na rynku, daj doskonały przykład innym pracownikom swojej firmy. W biegu możecie wziąć udział w firmowych strojach, a na Waszych numerach startowych znajdzie się nazwa firmowego zespołu. Zapraszamy tez do skorzystania z możliwości wystawienia firmowego stoiska w dniu wydarzenia lub organizacji specjalnej strefy dla Waszych biegaczy (szczegóły)! 

 

3. Czeka Was sława!

 

Firmy, które zgłoszą do startu w Ekidenie najwięcej swoich drużyn zostaną przedstawiona w naszym reportażu na MagazynieBieganie.pl jako najbardziej „rozbiegana” firma w Polsce! Warto powalczyć o ten tytuł i pokazać jak umiecie walczyć i wygrywać.

 

4. Wyróżnij się w branży!

 

Poza rywalizacją podstawową w ramach XVI Ekidenu rozegramy również Mistrzostwa Polski Sztafet Firmowych (szczegóły) oraz inne klasyfikacje branżowe. Pokażcie innym ubezpieczeniowcom lub bankowcom, kto tak naprawdę wiedzie prym! 

 

5. Wspieraj aktywność swoich pracowników i komunikuj ją!

 

Z myślą o komunikacji wewnętrznej przygotowaliśmy dla Was materiały graficzne (znajdziesz je tutaj), które z łatwością możecie pobrać z naszej strony i wykorzystać w wewnętrznej komunikacji, aby „ruszyć” Waszych pracowników i pokazać, że zdrowie i produktywność idą w parze!

 

6. Pakiety startowe pod drzwi!

 

Do każdego zarejestrowanego pakietu startowego możecie zamówić wysyłkę na wskazany adres, co pozwoli na wcześniejszy ich odbiór i dystrybucję wśród pracowników! Szybko, sprawnie i bez kolejki w biurze zawodów przed biegiem!

 

Dołącz do nas i zgłoś swoją drużynę! >>>