DO STARTU ZOSTAŁO:

Remington: Zawsze aktywnie. Zawsze w Twoim stylu.

Pierwszy wspólny bieg za nami! W trakcie Maratonu Sztafet uczestnicy mogli odwiedzić stoisko Remington, wziąć udział w przygotowanych atrakcjach i zapoznać się z najnowszymi produktami do stylizacji włosów i golenia.

 

Podczas wydarzenia stylistka na stanowisku marki Remington ułożyła kilkadziesiąt fryzur i zaplotła kilometry warkoczyków. Wśród uczestników i uczestniczek dominowały wygodne dobierane, które idealnie sprawdzały się zarówno podczas biegu jak i kibicowania.

Dodatkowo zainteresowani mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami z serii Remington One. Każde z urządzeń zostało starannie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom aktywnych osób, także sportowców. Nowa seria oferuje lekkie, wydajne i wielofunkcyjne rozwiązania, które nie obciążą torby sportowej i umożliwiają wszechstronną pielęgnację włosów i ciała.
 

– Obecność marki Remington podczas Maratonu Sztafet była niezwykle ekscytująca. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać biegaczy i kibiców naszymi atrakcjami oraz Strefą Relaksu. Chciałabym też podziękować za wszystkie pozytywne opinie na temat naszej suszarki do włosów, golarek do głowy i ciała oraz innowacyjnego urządzenia 2w1, łączącego funkcję lokówki i prostownicy. Stworzyliśmy te sprzęty z myślą o wygodzie, dlatego cieszymy się, że spełniają swoje przeznaczenie — podkreśla Małgorzata Turek, brand menager Remington.

 

Satysfakcja gwarantowana – testuj przez 45 dni

Marka Remington oferuje teraz możliwość testowania produktów z serii Remington One przez 45 dni. To doskonała okazja, aby przetestować ich funkcjonalność bez żadnych zobowiązań.

Więcej informacji na stronie: www.remingtonone.pl/satysfakcja.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko naszego partnera. Zachęcamy do dalszego rozwijania sportowej pasji. Zawsze we własnym stylu!