DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

Aplikacja do śledzenia wyników – dzięki Data Wizards dowiecie się wszystkiego o Waszym wyścigu!


EKIDEN – Maraton Sztafet wystartuje w nowej formule już w tę sobotę! 20 maja na Kępie Potockiej będziemy świadkami kolejnej edycji największego w Polsce Biegu Sztafetowego. Rywalizacja w tych zawodach trwa do ostatniej chwili – wyniki zmieniają się dynamicznie i każdy uczestnik ma wpływ na ostateczny rezultat drużyny! 

Aby móc śledzić elektryzującą rywalizację przygotowaliśmy wraz z Data Wizards aplikację ułatwiającą analizę wyników. Takiego inteligentnego rozwiązania nad Wisłą jeszcze nie było! Dzięki innowacyjnemu startupowi z obszaru Business Intelligence dowiecie się wszystkiego na temat swojego biegu. Jak będzie wyglądać aplikacja oraz jak z niej skorzystacie?

 

Dynamiczna formuła biegu

Zawodnicy każdej drużyny składającej się z 6 osób będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik EKIDENU pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km.

W tym roku drużyny będą wyruszały na trasę w 30-minutowych odstępach, co znacznie bardziej wpłynie na dynamikę rozgrywek. Tabela liderów będzie zmieniać się do naprawdę ostatniej chwili, a wyniki będą prezentowane i aktualizowane na bieżąco. Dodatkową nowinką jest utworzona w tym roku tura “ścigaczy” – podczas niej na trasę wybiegną absolutni faworyci wyścigu. Być może to właśnie podczas ostatniej tury wyłoni się zwycięzca biegu!

Niezależnie od wyniku EKIDEN to ogrom emocji i niezapomniane sportowe wrażenia. Bieganie w wydaniu drużynowym to wyższy poziom rozrywki i rywalizacji!

 

Innowacyjna aplikacja

Dla uczestników EKIDENU przygotowaliśmy specjalną aplikację, która pozwala śledzić wyniki na żywo podczas biegu. Dedykowana strona pozwala:

  • analizować indywidualne statystyki zawodników oraz wynik całej drużyny
  • porównywać swoje tempo, czas i prędkość do innych biegaczy
  • sprawdzać, jak wypada Wasza sztafeta w porównaniu z innymi firmami. 
  • filtrować firmy konkurencyjne z Twojej branży
  • sprawdzać, kto był lepszy na poszczególnych odcinkach.

Eksplorowanie danych na przejrzystych wykresach i atrakcyjnych wizualizacjach? To możliwe. Z nami sprawdzicie swój bieg i wynik – poznacie wszystkie dokładne liczby i obejrzycie prezentację.

 

Jak skorzystać z aplikacji?

Chcecie na żywo śledzić wyniki biegu? Zapraszamy w dniu biegu do namiotu Data Wizards, gdzie w specjalnie przygotowanej aplikacji będziecie mogli sprawdzić aktualne tablice wyników. 

Korzystając z dostępnych na miejscu monitorów sprawdzicie, na którym miejscu aktualnie znajduje się Wasza sztafeta i czy ma szanse wyprzedzić inne drużyny. Poznacie też dokładne informacje o własnym biegu. Na stoisku spotkacie analityków, którzy w razie potrzeby pomogą Wam w eksploracji danych.

Dostęp do aplikacji znajdziecie także na naszej stronie – link do specjalnie przygotowanej witryny pojawi się przed biegiem na naszym Facebooku oraz Stronie WWW.

 

O Data Wizards

Data Wizards to firma zajmująca się realizacją projektów z zakresu Business Intelligence dla klientów w Polsce oraz za granicą. Jej obszar działalności skupia się na integracji i prezentacji danych, specjalistycznych szkoleniach oraz profesjonalnym doradztwie i konsultacjach. Wdrożenia realizuje w oparciu o technologię Qlik, klasyfikowaną od wielu lat przez Gartner jako lidera rozwiązań BI. Firmę wyróżnia doświadczenie, merytoryczna wiedza, dynamika działania oraz zaangażowanie. Główną ideą Data Wizards jest napędzanie biznesu danymi i dostarczanie firmom kompleksowych rozwiązań analitycznych. Więcej o firmie przeczytacie na ich stronie >>>

Do zobaczenia 20 maja! Zapisy na największy bieg sztafetowy w Polsce trwają! Zapisz się!