DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

Colliers oficjalnym partnerem Ekidenu!

Z przyjemnością informujemy, że Colliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych i zarządzania inwestycjami, została oficjalnym partnerem Ekidenu 2022. Dzięki naszej współpracy wieść o Maratonie Sztafet poniesie się naprawdę szeroko!

– W Colliers wierzymy, że firma jest czymś więcej niż tylko miejscem pracy. To dbałość o relacje, zdrowie, to aktywne i kreatywne spędzanie czasu, to też wspólne dążenie do celu. Dlatego cieszymy się na współpracę z Fundacją Maraton Warszawski przy Ekidenie – najważniejszym biegu drużynowym w Polsce, która doskonale wpisuje się również w realizację naszej strategii ESG (z ang. Environmental, Social and Governance), w szczególności pod kątem społecznej odpowiedzialności. Ekiden to w końcu nie tylko dobra zabawa i sportowa rywalizacja, ale także możliwość wybrania charytatywnej ścieżki zapisów i wsparcia podopiecznych fundacji działających na rzecz dzieci oraz osób z chorobą nowotworową. Wspólny bieg stanowi doskonałą okazję do zadbania o ducha zespołu i o element „S” w Waszych organizacjach – spotkajcie się z naszą drużyną na trasie maratonu!mówi Agata Błaszkiewicz, Senior Director Działu Personalnego i Administracji w Colliers.

Colliers od lat wspiera klientów w projektowaniu przyjaznego i zdrowego środowiska pracy, zwracając szczególną uwagę na kwestie związane z well-beingiem i work-life balance. Zapewniając holistyczne doradztwo szerokiego grona ekspertów m.in. psychologów organizacji, planistów czy architektów, tworzą przestrzenie dopasowane do potrzeb poszczególnych organizacji. Przestrzenie, które są nie tylko ekologiczne i wzbogacone o nowoczesne rozwiązania, ale przede wszystkim umożliwiają budowanie zgranych zespołów. Zgranych jak w maratońskiej sztafecie!