DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

Ekiden przełożony na 2022 rok

Wiemy, że czekacie na ogłoszenie nowej daty Sztafety Maratońskiej EKIDEN. Niezmiennie naszym celem jest spotkanie się z Wami w jak najliczniejszym gronie znajomych, bliskich czy współpracowników. EKIDEN to nie tylko bieg, ale także okazja do spotkań oraz spędzenia miło czasu.  Wiemy, że nadchodzącej jesieni trudno będzie nam się spotkać w dużym gronie oraz w oczekiwanym formacie, na co niezmiennie ma wpływ niepewna sytuacja epidemiologiczna. Dlatego postanowiliśmy ostatecznie przełożyć Sztafetę Maratońską EKIDEN na 2022 rok.

Dla drużyn, które opłaciły swój start przygotowaliśmy kilka rozwiązań:

  • Przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok, które nastąpi automatycznie i w tym przypadku nie trzeba wykonywać jakiegokolwiek działań. Skład swojej drużyny będziecie mogli edytować jeszcze przed samą imprezą.
  • Możecie też dokonać zwrotu pełnej kwoty rejestracyjnej. Aby go otrzymać prosimy o zgłoszenie tego faktu przez kapitana drużyny w wiadomości wysłanej na adres zwrot@maratonwarszawski.com z adresu e-mail, z którego nastąpiła rejestracja. W treści wiadomości należy podać numer zgłoszenia lub nazwę drużyny.
  • Wasze zbiórki charytatywne #BiegamDobrze zostaną ponownie aktywowane w momencie podania nowego terminu imprezy oraz wznowienia zapisów. W razie wszelkich pytań dotyczących ścieżki charytatywnej kontaktujcie się z nami pod adresem: info@maratonwarszawski.com.

Biegajcie. Mamy nadzieję, że postanowicie zostać z nami, a my zabiegamy o to, aby przyszłoroczna edycja odbyła się w tradycyjnym okresie.