DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

Magnesia oficjalnym partnerem Ekidenu

Już w najbliższą sobotę 14 maja Magnesia zadba o nawodnienie na trasie maratonu sztafet EKIDEN. Każdy uczestnik otrzyma wodę w pakiecie startowym, spotkamy się także w punktach odżywiania i na mecie.

Biegacze powinni zwrócić szczególną uwagę na poziom nawodnienia i zawartość magnezu w ograniźmie. Przy dynamicznej pracy mięśni, zaczynamy się pocić, by schłodzić ciało. Podczas intensywnego treningu wydzielane jest nawet 2,5 litra potu – to oznacza utratę dużej ilości wody, ale i cennych elektrolitów – w szczególności magnezu. Ten ostatni ma niezwykle istotne znaczenie dla każdej aktywnej osoby – zarówno zawodowca, jak i amatora.

Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po wodę mineralną MAGNESIA?

Ponieważ wyróżnia ją największa zawartość naturalnego, łatwo wchałnialnego magnezu wśród produktów w tej kategorii. Jedna butelka wody MAGNESIA pokrywa do 68% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek. Jednocześnie MAGNESIA jest wodą średniozmineralizowaną, idealną na każdy dzień. Pijąc ją regularnie, skutecznie uzupełniamy poziom magnezu w organizmie, bez obciążania go nadmiarem innych minerałów.

Wszystkim uczestnikom EKIDENU maratonu sztafet życzymy udanego startu i dobrej zabawy. Do zobaczenia na trasie!