DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

ZDROWIE

Startujesz w maratonie sztafet Ekiden? Chcesz wiedzieć jak uprawiać sport bezpiecznie i poprawiać wyniki bez narażania się na kontuzje?

Grupa LUX MED – Partner Medyczny XII Ekidenu – przygotowała dla Ciebie ofertę specjalną na badania, treningi, testy i konsultacje w ramach programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych. Dzięki nim dowiesz się m.in. jak funkcjonuje Twój organizm podczas wysiłku oraz jak bezpiecznie trenować i brać udział w zawodach.

By skorzystać z oferty POBIERZ KUPON  i podając hasło „Fundacja Maraton Warszawski” umów się na wizytę pod nr 22 33 22 842.

Program Medycyna dla Sportu i Aktywnych został opracowany przez specjalistów Grupy LUX MED, Głównego Partnera Medycznego PKOl, z myślą zarówno o profesjonalnych sportowcach, jak i sportowcach amatorach, którzy aktywność traktują jako swoje hobby.

Jesteśmy zdania, że sport to zdrowie, ale tylko wtedy, gdy uprawiany jest świadomie i w sposób bezpieczny dla organizmu. Zależy nam na tym, by osoby trenujące amatorsko i wyznaczające sobie ambitne sportowe cele, mogły najpierw poznać swoje predyspozycje by następnie z sukcesem poprawiać swoje wyniki. Naszym celem jest również pomaganie osobom aktywnym w powrocie do sprawności po kontuzjach i urazach.

RK_foto

Koordynatorem programu jest czterokrotny mistrz olimpijski, Robert Korzeniowski, który aktywnie działa na rzecz bezpiecznego i świadomego uprawiania sportu przez Polaków. Zwraca również uwagę na to, jak ważne są badania profilaktyczne dla wszystkich aktywnych, bez względu na to, czy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, regularnie trenują ulubioną dyscyplinę czy też są wyczynowymi sportowcami.

Trenuj bezpiecznie i świadomie podejmuj sportowe wyzwania!

https://emarket.luxmed.pl/eMarket/Pakiety-Sportowe