DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

POZNAJ ORGANIZACJE DOBROCZYNNE

Wybierając charytatywną ścieżkę zapisów, możecie założyć zbiórkę na rzecz jednej z trzech organizacji dobroczynnych.

 

KOPD Komitet Ochrony Praw Dziecka- ogólnopolska organizacja pożytku publicznego, działamy na rzecz dzieci i ich rodzin od 35 lat. To dużo- ale wciąż jest tak dużo do zrobienia w zakresie kompleksowej pomocy dziecku i jego rodzinie! Wspieramy rodziców w mądrym rodzicielstwie, prowadzimy diagnozę i terapię dzieci krzywdzonych, doradzamy w sprawach prawnych, pomagamy w sytuacjach kryzysowych, prowadzimy mediacje. Współpracujemy z instytucjami, samorządami, organizujemy projekty edukacyjne, kampanie społeczne. I chcemy działać jeszcze skuteczniej- aby to było możliwe, prosimy Państwa o wsparcie naszych podopiecznych.
SPARTANIE Na pewno często widujecie nas na biegowych trasach. To my Spartanie Dzieciom! W strojach starożytnych wojowników, z włóczniami i tarczami w rękach oraz hełmami na głowach, staramy się zwracać uwagę na problemy niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin. Przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt charytatywnych zbiórek. Pora na kolejną. Razem z Wami chcemy zebrać pieniądze na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci biegaczy. Koszt jednego turnusu to 1800 zł. Im więcej uzbieramy, tym więcej uda nam się ufundować. Pomóżcie swoim kolegom, którzy tak samo jak Wy kochają bieganie!
SYNAPSIS Nie ma lekarstwa na autyzm. Jest jednak Fundacja SYNAPSIS, która od ponad 25 lat zmienia świat dla ludzi z autyzmem. Pomóż nam wyprzedzić autyzm u dzieci: zbierz pieniądze na ich diagnozę i terapię. Dobry wynik Twojej zbiórki przybliży naszych podopiecznych do rekordu świata, jakim jest dla nich umiejętność samodzielnego życia. Szybko! Zwolnij autyzm.