DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

POZNAJ ORGANIZACJE DOBROCZYNNE

Wybierając charytatywną ścieżkę zapisów, możecie założyć zbiórkę na rzecz jednej z trzech organizacji dobroczynnych.

 Fundacja Rak`n`Roll. Wygraj Życie! Działa od października 2009 roku. Jej celem jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej w szerszej świadomości społecznej oraz poprawa jakości życia osób chorych na raka. Działalność Fundacji propaguje pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z chorobą

 

 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Chronimy dzieci przed krzywdzeniem i pomagamy tym, które doświadczyły przemocy. Działamy, by skrzywdzone dzieci mogły odzyskać poczucie bezpieczeństwa, wiarę w siebie i zaufanie do ludzi. Wspieramy rodziców i opiekunów w ich drodze do dobrego rodzicielstwa, a także profesjonalistów na co dzień pracujących z dziećmi.
Możesz nam pomóc! Dołącz do naszej biegowej drużyny i wesprzyj podopiecznych Fundacji! Razem dajmy dzieciom siłę! Stwórzmy Centrum Pomocy Dzieciom!
SPARTANIE Na pewno często widujecie nas na biegowych trasach. To my Spartanie Dzieciom! W strojach starożytnych wojowników, z włóczniami i tarczami w rękach oraz hełmami na głowach, staramy się zwracać uwagę na problemy niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin. Przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt charytatywnych zbiórek.