DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

Ekiden przełożony na przyszły rok

W związku z wciąż trwającą epidemią COVID-19 i związanymi z nią obostrzeniami w organizacji wydarzeń tegoroczna edycja sztafety maratońskiej EKIDEN zostaje przeniesiona na 2021 rok.
Ekiden to nie tylko bieg. To także okazja do spotkań oraz spędzenia czasu wśród znajomych, bliskich czy współpracowników. Utrzymujące się wciąż restrykcje i limity  sprawiają, że przeprowadzenie wydarzenia w tym roku z utrzymaniem jego wyjątkowego charakteru stało się niemożliwe. Chcemy spotkać się z Wami w bezpiecznych warunkach, wspólnie przeżywać sportowe emocje i gorąco dopingować walczących na trasie uczestników. Bądźcie z nami!

Dla drużyn, które opłaciły swój start przygotowaliśmy kilka rozwiązań:
·      Przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok, które nastąpi automatycznie i w tym przypadku nie trzeba wykonywać jakiegokolwiek działań. Skład swojej drużyny będziecie mogli edytować jeszcze przed samą imprezą.
·       Możecie też dokonać zwrotu pełnej kwoty rejestracyjnej. Aby go otrzymać prosimy o zgłoszenie tego faktu przez kapitana drużyny w wiadomości wysłanej na adres zwrot@maratonwarszawski.com z adresu e-mail, z którego nastąpiła rejestracja. W treści wiadomości należy podać numer zgłoszenia lub nazwę drużyny.
·      Wasze zbiórki charytatywne #BiegamDobrze pozostają aktywne i przeniesione na przyszłoroczną edycję.  W razie wszelkich pytań dotyczących ścieżki charytatywnej kontaktujcie się z nami pod adresem: info@maratonwarszawski.com.

Jak tylko zostanie ogłoszona nowa data zawodów, zostaną również wznowione zostaną zapisy na bieg.

Biegajcie. Mamy nadzieję, że postanowicie zostać z nami. Wierzymy, że w zdrowiu i dobrej formie spotkamy się na starcie Ekidenu w 2021 roku.