DO STARTU EKIDENU ZOSTAŁO:

Fiat Tipo – oficjalny samochód Ekidenu 2019

Z radością informujemy, iż w 2019 roku, kolejną imprezą biegową Fundacji „Maraton Warszawski”, napędzaną przez koncern samochodowy FCA Poland, będzie Ekiden.

Oficjalnym autem imprezy został Fiat Tipo. To auto wysokiej jakości z bogatym wyposażeniem, pojemnym bagażnikiem i przestronnym, komfortowym wnętrzem.  Fiat Tipo jest bestsellerem marki z Turynu.

Fiat Tipo to samochód o mocnym charakterze i dynamicznej osobowości. Dostępny jest w 3 wersjach nadwoziowych: kompaktowy 5-drzwiowy hatchback, ekonomiczny 4-drzwiowy sedan i przestronne kombi.
Wnętrza wszystkich trzech wersji Fiata Tipo są komfortowe i praktyczne, aby zagwarantować maksymalną wygodę. Podróż autem ułatwia bogate wyposażenie standardowe oraz liczne pomysłowe rozwiązania, takie jak innowacyjny system UConnectTM 7” HD LIVE z 7”wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i ekranem dotykowym.

W gamie Tipo zastosowano prostą i liniową logikę: 3 nadwozia, proste wersje wyposażenia, 3 jednostki napędowe, dostępne z manualną 5 lub 6 biegową skrzynią biegów.
Gamę modelu otwiera wersja Tipo Tipo wyposażona w silnik benzynowy 1,4 95 KM połączona z 6-biegową, manualną skrzynią biegów. Bogate wyposażenie standardowe tej wersji zawiera już m.in. klimatyzację, radio z portem USB, 6 poduszek powietrznych, centralny zamek sterowany z pilota w kluczyku, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz lusterka zewnętrzne. Tak wyposażona wersja Tipo Tipo kosztuje od 44 900 zł brutto.

Każdy z Was może zapoznać się z wszechstronną gamą Fiat Tipo w autoryzowanych punktach dealerskich lub poprzez stronę internetową www.fiat.pl

Aby przetestować gamę Tipo wystarczy umówić się na jazdę próbną !